mg.avukat@yahoo.com

درباره ما

عقل سلیم حکم می کند که انسان برای انجام هرکاری باید با اهل خبره ان کار مشورت نماید تا کمتر دچار خطا واشتباه وضرر گردد.علی الخصوص اگر انجام ان کار دریک کشور بیگانه باشد.تجربه کاری ما دراین چند سال درترکیه نشان می دهد که متاسفانه هموطنان ما کمتر به این امر اهتمام می ورزند ودرنتیجه گرفتار افراد . . .

ثبت شرکت در ترکیه

برای ثبت شرکت در نرکیه مدارک به شرح ذیل مورد نیاز می باشد: اصل پاسپورت سهامداران چهار قطعه عکس از هریک از سهامداران یک چهارم سرمایه اولیه شرکت (مطابق با قانون جدید حداقل سرمایه شرکت های با مستولیت محدود 10000 لیره ترک و شرکت های سهامی خاص 50000لیره ترک می باشد و اشخاص حقیقی یا حقوقی که بخواهند در ترکیه شرکت ثبت نمایند می بایست 1/4 ارزش سرمایه شرکت را قبل از انجام ثبت شرکت در حساب بانکی دولت که به این منظور . . .

ازدواج در ترکیه

اتباع خارجي نيز در ترکيه مي توانند عقد ازدواج خود را جاري کنند. مراحل ازدواج اتباع خارجي اندکي با اتباع ترکيه متفاوت مي باشد. براي نمونه اتباع ايراني مي بايستي از کنسولگريهاي ايران برگ تجرد گرفته شود. . وکیل موسسه ما . . .

اخذ اقامت در ترکیه

بر اساس اصلاح قانون اعطای شهروندی ترکیه که امروز در روزنامه رسمی کشور منتشر شد٬ شرایط لازم برای کسب حق شهروندی ترکیه برای اتباع خارجی تسهیل شد بر این اساس به اتباع خارجی که در ترکیه اقدام به سرمایه‌ گذاری مستقیم حداقل با مبلغ . . .

خرید ملک در ترکیه

خرید هرگونه دارائی وثبت آن مانند زمین خانه هتل و….در اغلب موارد همراه با تجارب پیچیده همراه است وگاهی مشکلات در پیش دارد و گاهی هم سخت بوده این امر مانند ایجاد یک تعهد مالی بزرگ است که ممکن است فقط یک یا چندبار در زندگی . . .
رفتن به بالا
رفتن به بالا
ssss7